Vyberte stránku

„ Štěstí tvého života záleží na

druhu tvých myšlenek. “

 Marcus Aurelius

MŮJ PŘÍBĚH

Relaxační masáže, kraniosakrální terapie Ivanovice, okres Vyškov

Po 20 letech jako účetní jsem se rozhodla změnit svůj život, tato práce mne nenaplňovala, prošla jsem si pracovní i osobní krizí. Člověk stojí na křižovatce a rozhoduje se kam se chce v životě dál posunout. Já vždy milovala masáže, takže to pro mne byla nová výzva a začalo mi to dávat smysl.  V dnešní uspěchané době jsem viděla, co lidem chybí. Každý člověk by si měl dopřát klid, relaxaci a odpočinek jak na těle, tak na duši. A proto jsem se vydala na tuto cestu masáží a terapií.

Je to velká úleva, když člověk ví, co chce v životě dál dělat. Ovšem tohle byl jen počátek, ještě bylo třeba vyléčit moje tělo i duši a tak jsem se vydala na cestu sebepoznání. ,,Nejtěžší v životě, je poznat sám sebe.“  Další moje životní etapa tedy byla cesta do Ekvádoru, a to do Amazonie k posvátným rostlinám s léčivými rituály – pro mne to byl velice očistný duchovní zážitek. 

Nyní se věnuji rozšířování obzorů jak v pracovní, tak duchovní oblasti. Mám ráda meditace, ponoření se sama do sebe a vychutnávání si vnitřního klidu. 

Na závěr bych chtěla poděkovat všem, kteří mne na této cestě provází – především své rodině, která mne podporuje, všem svým kamarádkám a kamarádům, bez kterých bych dnes nebyla tam kde jsem.

Děkuji Vám a těším se na každé setkání s Vámi.
     S láskou Lida 

CERTIFIKÁTY

Obchodní údaje
ICO: 72388226
Sídlo: Husova 47/2, 683 23, Ivanovice na Hané
Podnikatel je zapsán do živnostenského rejstříku od 7. 1. 2005
Evidující úřad: Městský úřad Vyškov

Kontakt

Ludmila Hasalová

+420 736 765 606

Komenského 216/2, 683 23 Ivanovice na Hané

Najdete nás